Menu

Yhteystiedot

Vantaa

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Vantaankoskentie 24
01730 VANTAA
Katso kartalta

Puh. 09 348 34 150

Aukioloaika arkisin:
07.00–16.30

myynti@trafino.fi

Huolto:
huolto@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Karikatyyrit on piirtänyt Teppo Järvi, Tmi Sir Henrik.

Myynti


Petter Grönlund

040 729 7636
09 348 34 152
petter.gronlund@trafino.fi

 

Robi
Robi Grönlund
040 729 7838
09 348 34 151
robi.gronlund@trafino.fi

 

tomi-helen
Tomi Helén

Myyjä
050 468 0398
tomi.helen@trafino.fi

 

Milla Engström
Myyjä
050 413 7953
milla.engstrom@trafino.fi

 

Juha Hakala
Noutovarasto
050 452 5486
juha.hakala@trafino.fi

 

Marcus_100x100px
Marcus Bergholm

Tekniset tuotteet
Nopeusnäytöt ja liikennevalot
040 722 3965
09 348 34 153
marcus.bergholm@trafino.fi

 

Walter_100x100px
Walter Virta

Tekniset tuotteet
Kävijälaskimet
050 381 1169
09 348 34 054
walter.virta@trafino.fi

 


Arja Toivonen

Myynnin assistentti
050 4140395
arja.toivonen@trafino.fi

 

 

Toimisto

jesse.jpg
Jesse Saarinen

Verkkokauppa ja digi
jesse.saarinen@trafino.fi

 

erno-anttila
Erno Anttila

Ostaja
050 441 9205
erno.anttila@trafino.fi

 

Anne_100x100px
Anne Ruokonen

Hallinto ja laskutusasia
050 563 3351
09 348 34 125
anne.ruokonen@trafino.fi

 

Eini_150x150px.jpg
Eini Hirvinen

Hallinto ja laskutusasia
050 432 0365
09 348 34 125
eini.hirvinen@trafino.fi

 

Teippaus- ja tulostusosasto

Tarja_100x100px
Tarja Virta

Myynti, suunnittelu ja tulostus
050 593 3301
tarja.virta@trafino.fi

 

elina.jpg
Elina Lehtonen

Suunnittelu ja jälkikäsittely
0503422620
elina.lehtonen@trafino.fi

 

pauliina.jpg
Pauliina Österman

Myynti ja teippaaja
0503422620
teippikissa@trafino.fi

 

jenni.jpg
Jenni Laukkanen

Teippaaja
0503422620
teippikissa@trafino.fi

 

saara.jpg
Saara Talvilinna

Teippaaja
0503422620
teippikissa@trafino.fi

 

Geopower mittalaitteet


Juha Johansson
Myyjä
045 673 5034
juha.johansson@trafino.fi

 


Matti Kasurinen
Huoltopäällikkö
045 1256 174
matti.kasurinen@trafino.fi

HUOLLOT: huolto@trafino.fi

 

Logistiikka


Tuomas Lahtinen

0400 526 216
tuomas.lahtinen@trafino.fi

 

 

Myynti / NovelPlast Oy


Jens Mahlberg
Muovituotteet (kalvot) / Pakkausmateriaalit
0400 444 168
jens@novelplast.fi

 

Turku

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Ruopankatu 3
20360 Turku
Katso kartalta

Puh. 02 438 7257

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

 

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella


Kari_100x100px
Kari Vismanen
050 346 7522
kari.vismanen@trafino.fi

 

 

Tampere

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Nuutisarankatu 4
33900 TAMPERE
(10 min ajo Tampereelta)
Karttalinkki

Puh. (03) 225 58 64

Aukioloaika arkisin:
07.00–17.00

 

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Trafino kuorma-auto

 

 

 

 

 

Tumppi_100x100px
Thomas ”Tumppi” Bergholm
050 598 8088
tumppi@trafino.fi

 

Henri_100x100px
Henri Leppänen
040 729 7343
henri.leppanen@trafino.fi

 

Kuljetukset ja asennukset

Hannu Pennanen
050 531 5411
asennustampere@trafino.fi

 

Tulosteet, teippaukset ja graafinen suunnittelu

Juuso Pilhjerta
050 475 6863
teippitampere@trafino.fi

 

Tarjoamme nyt myös täyden
– Myynti- ja vuokrauspalvelun
– ”All Inclusive” toimitus- ja asennuspalvelun kaikille tuotteille sisältäen toimituksen, asennuksen, purun ja mahdollisen poisviennin.

Jyväskylä

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Palokärjentie 7
40320 JYVÄSKYLÄ
Katso kartalta

Puh. 014 617 477

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

 

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

 

Oulu

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Veistämötie 5
90620 OULU
Katso kartalta

Puh. 040 531 7663

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

 

 

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Lahti

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Laakerikatu 2
15700 Lahti
Katso kartalta

Puh. 050 3502002

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

 

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Kuopio

Trafino Oy (Y-tunnus 0642829-4)

Lukkosalmentie 1
70420 Kuopio
Katso kartalta

Puh. 050 478 2287

Aukioloaika arkisin: (Palvelemme jälleen paikan päällä 04.03.2020)

07.30-15.30 tai sopimuksen mukaan

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Lue lisää: https://www.trafino.fi/trafino-oy-ja-jade-infra-aloittaa-yhteistyon-uudellamaalla/