Menu

Yhteystiedot

Espoo

Juvan teollisuuskatu 8
02920 ESPOO
Katso kartalta

Puh. 09 348 34 150
Fax. 09 348 34 155

Aukioloaika arkisin:
07.00–16.30

myynti@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Myynti


Petter Grönlund

040 729 7636
09 348 34 152
petter.gronlund@trafino.fi

 

Robi_100x100px
Robi Grönlund
040 729 7838
09 348 34 151
robi.gronlund@trafino.fi

 

Marcus_100x100px
Marcus Bergholm

Tekniset tuotteet
040 722 3965
09 348 34 153
marcus.bergholm@trafino.fi

 

Walter_100x100px
Walter Virta

Tekniset tuotteet
050 381 1169
09 348 34 054
walter.virta@trafino.fi

 

Tarja_100x100px
Tarja Virta

Tulosteet ja teippaukset
050 593 3301
tarja.virta@trafino.fi

Toimisto (Hallinto ja laskutusasiat)

Anne_100x100px
Anne Ruokonen

050 563 3351
09 348 34 125
anne.ruokonen@trafino.fi

 

Janna_100x100px
Janna Berg
050 432 0365
09 348 34 121
janna.berg@trafino.fi

 

Myynti / NovelPlast Oy


Jens Mahlberg
Muovituotteet (kalvot) / Pakkausmateriaalit
0400 444 168
jens@novelplast.fi

 

Raisio

Purocenter
Purokatu 2, ovi 2
21200 RAISIO
Katso kartalta

Puh. 02 438 7257

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

myynti@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Kari_100x100px
Kari Vismanen
050 346 7522
kari.vismanen@trafino.fi

Tampere

Nuutisarankatu 4
33900 TAMPERE
(10 min ajo Tampereelta)
Karttalinkki

Puh. (03) 225 58 64

Aukioloaika arkisin:
07.00–17.00

myynti@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Tumppi_100x100px
Thomas ”Tumppi” Bergholm
050 598 8088
tumppi@trafino.fi

 

Henri_100x100px
Henri Leppänen
040 729 7343
henri.leppanen@trafino.fi

 

Tarjoamme nyt myös täyden
– Myynti- ja vuokrauspalvelun
– ”All Inclusive” toimitus- ja asennuspalvelun kaikille tuotteille sisältäen toimituksen, asennuksen, purun ja mahdollisen poisviennin.

Jyväskylä

Palokärjentie 7
40320 JYVÄSKYLÄ
Katso kartalta

Puh. 014 617 477

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

myynti@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Risto_100x100px
Risto Mäntykangas
040 707 7447
risto.mantykangas@trafino.fi

Oulu

Veistämötie 5
90620 OULU
Katso kartalta

Puh. 040 531 7663

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

myynti@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Ville_100x100px
Vilho Karvo
040 531 76 63
vilho.karvo@trafino.fi

Lahti

Laakerikatu 2
15700 Lahti
Katso kartalta

Puh. 050 3502002

Aukioloaika arkisin:
07.30–15.30

myynti@trafino.fi

Laskutusasiat:
hallinto@trafino.fi

Laskutusohje [PDF]

Ota yhteyttä lomakkeella

Trafinon kuudes toimipiste avataan Lahteen 3.4.2017
(Noutopiste palvelee tarvittaessa maaliskuussa)

coming_soon
Arttu Kiukkonen
050 3502002
arttu.kiukkonen@trafino.fi